środa, 17 września 2014 00:00

Jak zostać partnerem VII edycji ŚTP? – Trzy proste kroki

Do kolejnej edycji Światowego Tygodnia pozostały już tylko 3 miesiące. Jeśli prowadzisz firmę, działasz w organizacji pozarządowej, szkole, uczelni lub instytucji państwowej - włącz się w to największe na świecie święto przedsiębiorczości! Nawiązuj kontakty, dziel się wiedzą i doświadczeniem, promuj swoją działalność i pokaż, jak wspierasz rozwój przedsiębiorczości w naszym kraju. Aby zostać oficjalnym partnerem ŚTP, wystarczą trzy proste kroki:

1. Zarejestruj się na ogólnopolskiej stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl.
W zakładce „Wydarzenia” wybierz opcję „Dodaj wydarzenie”, a następnie – „Załóż swoje konto. Potwierdzenie utworzenia konta otrzymasz na adres e-mail podany przy rejestracji. Już możesz się zalogować!

 

2. Zaloguj się i dodaj planowane wydarzenie.
Możesz zorganizować debatę, szkolenie, warsztat, konkurs, lub indywidualne konsultacje. Forma wydarzenia może być dowolna, pamiętaj jednak, że jego treść musi być związana z przedsiębiorczością lub aktywizacją zawodową. Jeśli planujesz wydarzenie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – powinno być ono bezpłatne. Global Entrepreneurship Week to międzynarodowy ruch społeczny, którego celem jest promowanie aktywności zawodowej i podejmowanie biznesowych inicjatyw wśród różnych grup wiekowych i społecznych. Chcemy sprawić, by przynajmniej przez jeden tydzień w roku umożliwić im bezpłatny dostęp do wartościowych wydarzeń, które wzmocnią ich przedsiębiorcze umiejętności i postawy.

Nie wiesz jak dodać wydarzenie? Pobierz krótką instrukcję, która znajduje się na dole strony.

 

3. Bądź w kontakcie ze swoim koordynatorem regionalnym.
Informacja o Twojej rejestracji trafia do odpowiedniego koordynatora regionalnego. To koordynatorzy mają możliwość promowania partnera lokalnie (poprzez lokalną stronę internetową, profil facebook, materiały drukowane itp.). Koordynator może poprosić Cię o wypełnienie dodatkowego formularza, by zebrać wszystkie ważne informacje i pomóc Ci jak najlepiej włączyć się w Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Polsce. Jeśli koordynator zakończył już przyjmowanie aplikacji w swoim regionie, nadal możesz zrealizować swoje wydarzenie, choć prawdopodobnie nie będzie ono promowane lokalnie (na przykład dlatego, że projekt lokalnej ulotki został już zamknięty)

Lista koordynatorów regionalnych znajduje się w zakładce „Kto to robi”. Jeśli w Twoim województwie nie ma koordynatora, skontaktuje się z Tobą nasze warszawskie biuro. Jeśli natomiast chciałbyś podjąć się roli koordynowania kampanii ŚTP w Twoim regionie, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy: http://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/#wlacz_sie

Jeśli organizujesz wydarzenie poza listopadowym Światowym Tygodniem i chcesz dodać je do naszej bazy, możesz zrobić to bez kontaktowania się z koordynatorem regionalnym. Twoje wydarzenie trafi do ogólnopolskiej wyszukiwarki, gdzie będą mogli go znaleźć ludzie z całej Polski!


Masz pytania? Zajrzyj do zakładki „Najczęściej zadawane pytania”, lub skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Dołącz do nas i twórz razem z nami bardziej przedsiębiorczą Polskę!